Kategori Kategori
Bosch Uçlar Kategori
Bosch Güvenlik Ekipmanları Kategori
Bosch Aküler Kategori
Bosch Aksesuarlar Kategori
Bosch Pedler Kategori
Bosch Diskler Kategori
Bosch Testere-Bıçak Kategori
Bosch Keskiler Kategori
Bosch SDS Kategori
Bosch Karışık Setler Kategori
 Kategori
Kategori Kategori Kategori

Sol Blok Bosch UZAKTAN KUMANDA 2 609 005 467 Sol Blok

Sol Blok Bosch Biçak Koruma Parçasi 2 609 005 512 Sol Blok

Sol Blok Bosch Bilyeli Ara Yataklama 2 609 005 549 Sol Blok

İptal ve İade

İptal ve İade İşlemleri
İlk olarak siparişinizi ana sayfanızda yer alan “Hesabım” “Siparişler” sekmesinden kontrol etmelisiniz: 1. ustalara.com ana sayfasının altında yer alan “İletişim” linkini seçin. 2. Adı-Soyadı ve iletişim bilgisi alanlarını doldurun. 3. “Mesajınız” alanına sipariş numaranızı, iptal etmek istediğiniz ürünün kodunu ve iptal edeceğiniz ürünün adedini içeren bir metin yazarak gönder linkini tıklayın. Mesajınız bize ulaştığında, o gün içerisinde siparişinizin iptali gerçekleşecek ve konuyla ilgili size geri dönüş yapılacaktır. Siz de “Siparişler” bölümünden “İptal Edilenler” sekmesinden sipariş durumunuzu kontrol edebilirsiniz. Fakat siparişinizin size ulaşmasıyla birlikte ürünü “Müşteri Ödemeli” olarak iade edebilirsiniz. İptal edilen siparişlerinizde kullanmış olduğunuz money puanları, siparişinizin iptalinin onaylanmasının ardından hesabınıza tekrar yüklenmeyecektir.

Siparişimi nasıl iptal edebilirim?
İade etmek istediğiniz ürünü, siparişinizin size ulaştığı tarihten itibaren 14 iş günü içerisinde, aşağıdaki adımları takip ederek iade edebilirsiniz: ustalara.com ana sayfasının altında yer alan “İletişim” linkini seçin. Bu alandaki isim ve iletişim bilgisi alanlarını doldurtuktan sonra, Boş mesaj alanına; 1. Sipariş numaranızı, 2. İade edeceğiniz ürün adedini, 3. İade edeceğiniz ürünün kodunu, 4. Siparişinizi iade etme sebebinizi, içeren bir metin yazarak gönder linkini tıklayın. Satın aldığınız ürünün tahrip edilmemiş, paketi hasar görmemiş, tüm aksesuarlarıyla birlikte, kullanılmamış veya tekrar satılabilirliği bozulmamış olması gerekmektedir. Siparişiniz ile birlikte gelen 2 adet faturadan arka yüzünde iade formu bulunan nüshayı eksiksiz doldurarak “Müşteri Ödemeli” olarak gönderebilirsiniz.

İade Adresi
AYDIN. İade edilen ürünün tarafımıza ulaşmasıyla birlikte, ürünün iade şartlarına uygunluğu kontrol edilerek, iade süreci başlatılır. İade ürün bedeli, iade ettiğiniz ürün depoya ulaştığı andan itibaren, ürünün iade şartlarına uygunluğu kontrol edildikten sonra 5 gün içinde ürünün iade tutarı tarafımızdan bankanıza yatırılır. Bankanıza bağlı olarak 10 iş günü içerisinde de ürün bedeli “artı bakiye” olarak kredi kartınıza yansır. Bu süreç tamamen bankanıza bağlıdır ve ustalara.com’un bankanıza müdahale etme hakkı yoktur. Satın aldığım ürünün kusurlu çıkması halinde iade etmek istediğimde ne yapmam gerekiyor? Satın aldığınız ürünün kusurlu çıkması halinde, aldığınız ürünü teslim tarihinden itibaren 15 gün içerisinde iade edebilirsiniz. Bu tür bir durumla karşılaşmanız halinde yukarıdaki adımları izleyerek ürünü tarafımıza göndermeniz gerekmektedir. Şikayetiniz şirketimize iletilerek inceleme süreci başlatılır. Üründe kullanımdan doğan bir kusur yoksa ürün bedeli tarafınıza geri ödenir. Satın aldığım ürün kusurlu ise ne yapmam gerekiyor? Tek kullanımlık ürünler, hızlı bozulan veya son kullanma tarihi geçme ihtimali olan ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir. Kozmetik ve kişisel bakım ürünleri, iç giyim ürünleri, kitap, kopyalanabilir yazılım ve programlar, DVD, VCD, CD ve kasetler ile kırtasiye sarf malzemeleri (toner, kartuş, şerit vb.) ancak ambalajı açılmamış, denenmemiş, bozulmamış ve kullanılmamış olmaları halinde iade edilebilir. İade kapsamı dışındaki ürünler nelerdir? Tüketici Kanunu’nda yer alan ‘Sebep Göstermeden Cayma Hakkı’ sadece ürünü teslim aldığınız günü takip eden ilk 14 iş gününü içermektedir. Üründeki herhangi bir kusurdan kaynaklanan iadelerde ise bu süre 30 gündür. Satın aldığım ürünü iade ettim, Para puanlarım iade olur mu? İade edilen siparişlerinizde kullanmış olduğunuz Para puanlarınız, iadenizin bize ulaşmasından ve onaylanmasının ardından hesabınıza tekrar yüklenmeyecektir.


Güvenli Alışveriş
Üye OlunGiriş Yapın

Sağ Blok Bosch Gövde Kapaği 2 609 005 554 Sağ Blok

Sağ Blok Bosch GÖVDE KAPAĞI 2 609 005 566 Sağ Blok

Sağ Blok Bosch MUSLUK BAĞLANTI PARCASI 2 609 005 576 Sağ Blok

Sağ Blok Bosch Yedek Parça 2 609 005 601 Sağ Blok

Sağ Blok Bosch Tİp Etİketİ 2 609 005 606 Sağ Blok

Sağ Blok Bosch ÇATAL ANAHTAR 2 609 005 636 Sağ Blok


Kredi Kartı ve ATM Kartı ile Ödeme İmkanı turkgrupCopyright © 2015 Atbinici Bobinaj Ltd. Şti.
Tüm bilgileriniz uluslararası standartlarda SSL ile korunmakta ve sigortalanmaktadır.

SÜRÜM: 1.1.0.1 1000